Sobota 24. března 2018, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Partner & VIP: Pavliš a Hartmann 970x150 OK
Zlínský kraj
Banner Partner: Holík 600x90 OK

Jednotce profesionálních hasičů stanice Kroměříž a současně také jednotce dobrovolných hasičů obce Kurovice byl vyhlášen poplach – obě jednotky byly vyslány jako asistence policistům, kterým byl oznámen nález letecké pumy u lokality bývalého lomu mezi Kurovicemi a Tlumačovem.

Jednotky zůstaly v záloze na místě události a to až do příjezdu pyrotechniků, kteří nález prozkoumali. Jak se následně ukázalo, nejednalo se o leteckou munici, ale o kovovou trubku se zakulaceným koncem, která vojenskou munici pouze připomínala.

Operátor tísňové linky krajských hasičů přijal žádost o pomoc při vyproštění asi dvouletého dítěte, které zůstalo uzamčeno v interiéru osobního vozidla poblíž jedné z čerpacích stanic ve městě Uherský Brod. Na místo zásahu byla vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Uherský Brod.

Po příjezdu se hasičům podařilo během několika minut otevřít uzamčené dveře osobního vozidla Škoda Felicia a to bez použití násilí. Následně byl chlapec, který neutrpěl žádné zranění, předán rodičům.

Banner VIP: Lenzing 970x150 OK