Čtvrtek 4. března 2021, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Zlínský kraj

Na ulici Vizovická ve Zlíně – Přílukách sjelo z kopce osobní vozidlo bez řidiče přes cestu a skončilo u kolejí. Naštěstí samovolně jedoucí vůz nenarazil na silnici do jedoucích aut. V místě havárie vozidla byla snížena rychlost projíždějících vlaků, neboť auto se nacházelo v těsné blízkosti kolejí.

Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii. K úniku provozních kapalin z vozidla nedošlo. Šetření této události si převzali drážní hasiči z Přerova.

Profesionální hasiči ze stanice Kroměříž vyjeli k hlášené dopravní nehodě v místní části Kroměříže – Drahlov. Jednotka byla na místě s cisternou do několika minut. Po provedení průzkumu bylo velitelem potvrzeno, že zde došlo k havárii osobního vozu Škoda Fabia a zranění řidičky.

Té hasiči poskytli první předlékařskou pomoc a spolu se záchranáři ji transportovali do vozu zdravotnické záchranné služby. Po zaměření místa události policií byl automobil naložen na odtahovou službu a byl proveden úklid vozovky a okolí od úlomků.