Středa 25. listopadu 2020, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Zlínský kraj

Na začátku obce Lutonina v okresu Zlín sjel osobní automobil Škoda Citigo do potoku Lutoninka. Na místo nehody byli vysláni profesionální hasiči ze Zlína a dobrovolní hasiči z Vizovic. Hasiči při průzkumu zjistili, že osobní automobil je na střeše a že z něj vytekly provozní kapaliny. Promrzlý a zraněný řidič byl mimo vozidlo.

Na místo se dostavily všechny základní složky integrovaného záchranného systému. Hasiči osvětlují místo nehody. Dále vytyčili místo nehody kužely a usměrňují dopravu. Velitel zásahu si vyžádal příjezd vyprošťovacího automobilu. V potoce Lutoninka je vlivem deště zvýšená hladina a prudký proud.

Ve Chvalčově, v místní části Chvalčovská Lhota v okresu Kroměříž, došlo k požáru přístřešku s krbem. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Bystřice pod Hostýnem a dobrovolní hasiči z Bystřice pod Hostýnem a Chvalčova.

Při příjezdu k místu požáru hasiči zjistili, že plameny ohrožují blízkou budovu hospody. V dýchacích přístrojích s několika proudy vody požár rychle lokalizovali. Na místě je Policie České republiky. K požáru vyjel i vyšetřovatel hasičů. Zranění osob nebylo potvrzeno. Příčina vzniku požáru a výše škody nejsou zatím známy.